3 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
212: 41

Трофімчук Р./Тучкевич А.

У цьому матчі вже з перших секунд «Мотор» взяв ініціативу в свої «ноги». Дві швидких атаки увінчались голами від Олександра Ващука та Павла Котура, які заставили задуматись «біло – зелених» енергійний Роман Коць зумів відквитати один м’яч з «шестиметрової» позначки. А далі в стрімкий відрив пішла команда «жовтих»: лідер команди Олександр Ващук робить дубль, та ще на шостій хвилині два голи шедевра «п’ятою» від бомбардира Павла Котура і гол у виконанні Сергія Грушецького засвітив рахунок на табло 6:1 з яким команди пішли на перерву.

У другому таймі події відбувались не менш яскраво. Глядачі побачили швидкі обміни голами між командами. Саме той «невгамовний» Павло Котур зумів забити у другій половині «покер», а в цілому за матч наколотив аж «7» м’ячів. На останній хвилині м’яч відквитав Василь Хиля, і саме він додав трішки приємних емоцій для «біло – зелених». У післяматчевій серії «шестиметрових» ударів, ще один пункт в свій актив записав «Мотор», перегравши свого опонента з рахунком 2:1.