3 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
14: 03

Нерубайло Д./Кузнєцов Д.

На гру проти «Торчина» «пекарі» героїчно вийшли у складі з чотирьох гравців, які не цуралися провести вихідні з шикарною «шашличною» погодою на майданчику «Арени Спорт». Утім, цей героїзм не залишав ніякої інтриги щодо підсумку основного часу поєдинку. Гравці «Теремно хліба» трималися добре, однак до перерви усе ж пропустили: Андрій Ткачук двічі завершував атаки «Торчина» влучними ударами з близької відстані.

Після перерви номінальні господарі гри продовжували з економією сил доводити поєдинок до логічної перемоги, а «завдяки» вилученню Назара Антосенка команди навіть пограли у рівних складах. Як не дивно, якраз у режимі «4 на 4» гравці «Торчина» забили третій м’яч зусиллями Валерія Смаля, а на останніх хвилинах остаточний рахунок на табло встановив Олександр Ціхоцький – 4:0. Утім, як і у попередній грі, команда, що програла, отримала своєрідну сатисфакцію у серії пенальті, вигравши її з рахунком 3:1.