5 Тур

Чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
4: 2

Нерубайло Д./Кузнєцов Д.

Незважаючи на дві поразки поспіль у попередніх турах, гравці «Мідаса» були всерйоз налаштовані дати бій лідерам чемпіонату Луцька. На перших хвилинах на терафлексі «Арени Спорт» дійсно йшла рівна гра, однак одна комбінація, після якої ворота без супротиву розстріляв Роман Киценюк, вивела уперед саме гравців «Теми-Волинь». Могли «червоно-білі» і подвоювати рахунок, однак у останню мить м’яч виніс на кутовий Роман Юлдашев. А уже в атаці у відповідь на побачення із Євгеном Кречковським вивели Андрія Бойка, а той шанс не змарнував – 1:1.

У другому таймі обидва колективи протягом довгого часу по-джентльменськи розкачувалися. Лише у середині періоду гравці «Теми-Волинь» включили серйозні обороти, і це одразу дало результат: ще двічі Роман Киценюк та одного разу Олег Мартин завершували цікаві комбінації своєї команди влучними ударами. До завершення зустрічі залишалося чотири хвилини, які «Мідас» спробував провести грою у п’ять польових. Утім, такі старання не супроводжувались відповідною реалізацією моментів, а «фіолетові» спромоглися лише на своєрідний гол престижу від Юлдашева, який і сформував кінцеві цифри на табло – 4:2.