Гра


2 Тур

Чемпіонат Ветеранів 35+, Військовий ліцей
3: 7

Удари по воротах:

27
:
22

Удари у рамку воріт:

14
:
11

Сейви:

4
:
7

Фоли:

4
:
6

Кірепко Анатолій Павлович, Хомич Анатолій Анатолійович, Бабич Олександр Сергійовичhttps://vk.com/album-30257847_243923716

Хронометрист / Делегат:

Бабич О./Голоскоков С.
Про гру:

 У дебюті поєдинку команди швидко обмінялися спочатку гострими випадами, а через кілька хвилин і голами. Спочатку Віталій Лещук забив за Ківерці, а за 30 секунд лучанин Віктор Воробей відновив рівновагу. Проте на відпочинок команди пішли за переваги рітейлівців в один м’яч.

Ключовий момент зустрічі стався у другому таймі на 22-й хвилині, коли Ігор Назарук забив третій м’яч за «чорний» колектив. «Колос» розкрився і спробував на атаки відповідати своїми випадами, але лише одна заміна у ветеранському форматі свіжості діям ківерцівської команди не додавала. Номінальні господарі явно підсіли і голи у воротах Юрія Ващука не забарилися. Щоправда пару разів м’яч влітав у порожні ворота, коли одвічний капітан «Колосу» допомагав партнерам у наступальних діях. Дивідендів така тактика ківерцівським бійцям-ветеранам не принесла. У підсумку перемога «Клевера» з традиційним для них рахунком 7:3.