:
2

Максимов Дмитро/Бродовський Руслан/Хомич Анатолій

Стащук Леонід/Журибіда Віктор

Четверте місце з десятьма очками у «Ратнова» та десяте з нулем у «Мідаса-2» - такими були здобутки у суперників перед стартовим свистком завершального матчу п’ятого туру Четвертої ліги. Хто фаворит у даній грі, «Ратнів» почав доводити уже на 10 секунді, серйозно потурбувавши воротаря суперника. Активність гостей продовжувалася і надалі, «Мідас-2» сидів практично в глухій обороні. Атаки футзалістів з «Раті» ставали все масованішими і небезпечнішими. Гол, як то кажуть, назрівав. Саме так і сталось на 5 хв – гол у виконанні Владислава Січковського вивів «Ратнів» уперед – 0:1. Пропустивши, «Мідас-2» на 6 хв вперше організував власну атаку, і у гру серйозно вступив воротар гостей. Та 7 хв знову була за гостями. Обігравшись в один дотик з партнером, рахунок подвоїв Артем Лясковський – 0:2. На кінець першого тайму гра дещо вирівнялась. На атаки суперника «Мідас-2» відповідав своїми. Та рахунок до завершення тайму більше не змінювався. Слід також зауважити, що перший тайм пройшов досить коректно – лише один фол у «Мідаса-2».

Досить активно розпочав «Ратнів» і у другому таймі. На першій же хвилині воротар «Мідаса-2» тричі рятував команду від неминучого голу. А от комбінація на 15 хв в один дотик за участю Владислава Січковського та Володимира Єрмакова завершилася взяттям воріт від останнього. Схожий гол на 16 хв Володимир забив після передачі Юрія Химчука і на табло уже «горіли» 0:4. Ще два голи на 17 хв «Мідас-2» пропустив від Дениса Тижука та Владислава Січковського. Гол престижу глядачі побачили на 20 хв від Олександра Барванова. Ще один раз відзначитись «Мідас-2» міг на 23 хв, та вихід один на один автор першого м’яча не реалізував. І все ж глядачі у цій грі ще один раз аплодували забитому м’ячу від Артема Лясковського, який за 49 секунд до завершення гри поставив жирну крапку, тим самим довівши рахунок до 7:1 на користь ФК «Ратнів».

Найкращий гравець матчу: Володимир Єрмаков (ФК Ратнів)