5 тур

Корпоративна ліга Волині, Перший майданчик
11: 83

Зварич Я./Тучкевич А.

З перших секунд матчу команда «жовто-синіх» заволоділа ініціативою, і довго не зволікаючи, втілювала свої атаки в голи. Спочатку нестримний Олександр Ващук відкрив рахунок, а невдовзі бомбардир команди Павло Котур його подвоїв. Перший тайм для команди «Мотор» склався на ура, бо забивали лише вони : швидка атака і енергійний Вадим Романюк забиває третій м’яч для своєї команди, а Олександр Ващук та Павло Котур забивають по дублю. На перерву команди пішли з великим гандикапом для «жовто-синіх», на табло 0:5.

В другій половині зустрічі гра йшла в тому ж руслі, вже на першій хвилині невгамовний Павло Котур оформив в матчі «хет-трик». Команда «кіношників» зуміла провести чудову атаку, яку завершив Вадим Морозюк, та відквитав один м’яч. На останній хвилині матчу лідери «Мотору» забили ще по одному мячу, відповідно у Олександра Ващука «хет-трик», а Павло Котур оформив «покер»

В серії післяматчевих шестиметрових додатковий бал отримала команда «Мотор», вигравши у суперника 3:1