5 тур

Корпоративна ліга Волині, Перший майданчик
13: 42

Зварич Я./Тучкевич А.

У цьому матчі, перший тайм видався доволі цікавий. Гра йшла на зустрічних курсах, тому було багато атак в обох команд, але забивали лише «торчинці»: спочатку досвідчений Дмитро Купрінов відкрив рахунок, а за хвилину швидкий Назар Антосенко та амбіційний Олександр Ціхоцький роблять рахунок 0:3. На останній хвилині Дмитро Купрінов забиває свій «дубль», і на відпочинок команди пішли з рахунком 0:4

Зробивши гандикап у чотири м’ячі, команда «сірих» почала грати, на утримання результату, і це призвело до того, що «біло-зелені» майже зробили «comeback». У другій половині матчу було все навпаки, забивали лише «банкіри»: велетень команди Микола Пукса відквитав один м’яч, а згодом голеодор Роман Коць робить рахунок 2:4. Остання хвилина матчу для команди «Торчин» проходила як вічність. Швидкий та нестримний Андрій Пушкарчук скоротив рахунок до мінімуму, і почався обстріл воріт команди «сірих», але відмінно зіграв голкіпер. Бойова перемога «Торчина», і три пункти у турнірній таблиці.

В післяматчевих пенальті сильнішим був «Торчин», перегравши свого опонента з рахунком 2:1