5 тур

Корпоративна ліга Волині, Перший майданчик
04: 22

Зварич Я./Тучкевич А.

Перша половина матчу видалась цікавою та позитивною, але переможця не виявила. На шостій хвилині Тарас Драпчинський виводить гостей вперед, але шедевр від Володимира Трофимчука, і на табло нічия. Амбітний Ігор Сліпчук забиває свій м’яч і «пекарі» попереду. На останній хвилині швидкий Сергій Ойович забиває, і на перерву команди пішли з нічийним результатом 2:2.

Друга половина видалась бойовою, лише останні хвилини виявили переможця. «Теремно», як кажуть билось до останнього, але не вистачило сил, бо лава запасних була порожня, цим і скористався молодий та енергійний Богдан Мосійчук забивши на останній хвилині «дубль».

А ось в серії післяматчевих пенальті «Теремно – Хліб» переграли свого суперника з рахунком 2:0.