3 Тур

Чемпіонат Ветеранів 35+, Військовий ліцей
5: 10

Орлов В./Голоскоков Д.

Потужний склад «Володимирівки» відразу взяв ініціативу в свої руки, чи то пак, ноги в матчі проти «Лучеськ Ветерану» і вже на першій хвилині Тарас Кабанов замкнув дальню штангу. Згодом Сергій Піддубний не вибачив помилки гравців «Лучеську» коли останні розпочинали атаку від своїх воріт, відібрав м’яча і вивів точним пасом Кабанова на дубль, а незабаром Тарас знову засмутив голкіпера червоно-білих. «Лучеську» вдавалося гостро контратакувати, проте забити не вдавалося, а от випади «Володимирівки» були результативнішими і на перерву команди пішли за рахунку 4:0 на користь гостей.

Після перепочинку Василь Кохановський спробував відновити інтригу, але на забитий гол суперники відповіли м’ячем забитим безпосередньо після розіграшу з центра поля. Взагалі того дня ланка Піддубний – Кабанов була нестримна і в загальному рахунку 10:5, шість голів пішли в залік Тарасові, а три Сергієві – більш ніж переконлива перемога «Володимирівки».