4 Тур

Чемпіонат Ветеранів 35+, Військовий ліцей
2: 3

Орлов В./Голоскоков Д.

У матчі «КС Ветеран» проти «Метеору» беззаперечного лідера не було: можливо дещо більше основним снарядом володіли «ветерани», але на перерву команди пішли, не зважаючи на гострі моменти, за «сухої» нічиї 0:0.

У другій половині зустрічі територіальна перевага та ініціатива також була за гравцями «Ветерану», проте першими успіху (та ще й двічі!) добилися «метеорівці» - того дня «в ударі» був Василь Грабовецький. Відповідь не забарилася і Віталій Гуменюк скоротив відставання до мінімального, але «Метеор» знову відірвався зусиллями того ж таки Грабовецького. За дві хвилини до кінця матчу відрив знову став мінімальним, але навіть гра з п’ятим не дозволила «ветеранам» врятувати гру – 3:2 на користь «Метеору».