:
6

Клімук Юрій Васильович, Кірепко Анатолій Павлович, Борошук Олексій Валентинович

Орлов В./Голоскоков Д.

Своєрідне дербі за назвою «КС Ветеран» - «Лучеськ Ветеран» завершувало ігровий день у ветеранів 35+. Досить рівні колективи швидко обмінялися голами: спочатку Шахов реалізував карний удар, а у відповідь Чемерис втік від захисників і потужно пробив у дальній кут. Далі команди продовжували обмінюватися гострими «уколами» аж поки «парашут» від Ігоря Грицика не став тим «метеликом», що залетів «за комірець» Юрія Уманця. Дещо засмучені таким поворотом подій і рахунком 1:2 не на свою користь «каесівці» пішли на перерву.

В другому таймі чотири забитих поспіль голи дещо «розклеїли» хлопців у чорно-сірих строях, але таки ж «три підряд» у відповідь повернули інтригу, адже 6:4 на користь «Лучеська» перевага не фатальна. Хто зна як склалося б, але гол Юрія Бенька поховав сподівання «КС Ветеран» на бодай нічию, а зустріч завершилася перемогою «Лучеську» 7:5.