1: 3

Кравчук О./Корпош Р.

Шостий тур розпочали амбітні колективи, мабуть саме вони і завадили командам продемонструвати достойний футзал. Натомість численні глядачі, змочені та згуртовані дощем, споглядали крики, симуляції та численні апеляції до арбітрів… Інтриги цьому поєдинку не займати, а згадуючи минулу гру (3:2), де доля поєдинку вирішилася за десяті секунди до завершення, і у цьому поєдинку все могло бути по іншому. Рахунок відкрив Андрій Здіховський точним ударом у дальній кут, та Юрій Бенько за дві хвилини рівновагу відновив – 1:1 на перерву.

Другий тайм «оранжево-чорні» розпочали активніше та навіть зуміли забити другий гол, але на жаль Павло Плісак вразив власні ворота. Після чого нервовість поєдинку заскалила і Роман Столярчук примудрився отримати вилучення із лави запасних, а згодом вилученням та некрасивим вчинком відзначився Василь Грабовецький. А на останніх секундах остаточну крапку в поєдинку поставив Юрій Бенько – 3:1.