2: 5

Кравчук О./Корпош Р.

Матч двох лідерів ветеранських змагань глядачі у Ківерцях споглядали від першої і до останньої хвилини. У першому матчі «володимирчани» поступилися 3:7, а у звітному поєдинку понеслися у перед із стартовим свиством. Леонід Чабан не дав стрілці зробити і повного оберту – 1:0. «Чорні» зуміли прийти до тями лише під кінець таму – Олег Мартин відновив рівновагу, але на останній хвилині Леонід Чабан виводить «Володимирівку» уперед – 2:1.

Другий тайм втома далася взнаки обом командам, але коротша лава запасних була у «Клевер Сторса» - Сергій Піддубний, Володимир Бораті та невгамовний Леонід Чабан збільшують гандикап до 5:1. Олександр Іванов під кінець поєдинку відквитав один м’яч, але на більше їх не вистачило – 2:5.