:
3

Шульгач Андрій/Максимов Дмитро/Журибіда Віктор

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Для збереження першого місця за підсумками шістнадцятого сезону футзалістам з «Ратнова» необхідно було перемагати, адже свою останню гру ФК «Мильськ» уже провів, і перед стартовим свистком у ратнівчан було на очко менше. ФК «Воротнів», в свою чергу, програму-мінімум потрапляння до «вісімки» уже виконав, а на п’єдестал дивізіону уже не потрапляв. Відкладати перемогу у довгий ящик номінальні господарі не збирались і гру розпочали досить активно. Та до 4-ї хвилини щось конструктивне ратнівчанам створити не вдавалось. Саме тоді Володимир Єрмаков відкрив рахунок у матчі – 1:0 на користь «Раті». І надалі господарі більше комбінували та атакували ворота суперника з різних позицій. Проте закріпити свій успіх у першому таймі їм так і не вдалось. Мабуть, в першу чергу, це відбувалось завдяки впевненій та вдалій грі кіпера гостей. Та і в обороні футзалісти з Воротніва не надто розкривались, що не давало змогу господарям виходити на зручні ударні позиції. Під кінець тайму гра дещо вирівнялась. ФК «Воротнів» атакував не так вже й часто та і оборонятись уже було легше, адже господарі оберти знизили. Більше того, за 20 секунд до завершення тайму «Воротнів» спромігся на три кутових поспіль, та рахунок у грі не змінився. І на перерву команди пішли за мінімальної переваги 1:0 на користь уже потенційного чемпіона.

Другий тайм вийшов повною протилежністю першому. В першу чергу, завдяки голам, адже їх було аж сім – і всі у ворота воротнівчан! Дещо збільшивши темп гри, ратнівчани повністю домінували над своїм суперником. Атаки та голи вдавались на різні смаки. Завдяки пасу Артема Лясковського лік голам у другому таймі відкрив на 15-й хвилині Владислав Січковський. Розігравши комбінацію трьох нападників проти двох захисників, на 16-й хвилині той-таки найкращий у підсумку бомбардир Четвертої ліги Січковський оформив «дубль». На холосту атаку «Воротнова» на 18-й хвилині господарі відповіли голом Валерія Мартинюка, а ще за хвилину у його виконанні уже «дубль». Третій м’яч Валерія Мартинюка потішив глядачів на 22-й хвилині. Результативними виявились  24-та та 25-та хвилини – послідовно забивали Вадим Будянський та Владислав Січковський уже у порожні ворота! Отже, чемпіонська перемога ФК «Ратнів» з рахунком 8:0!

Найкращий гравець матчу: Валерій Мартинюк (ФК Ратнів)