Коло2: 2 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
31: 12

Нерубайло Д./Голоскоков С.

Матч 7-го туру Корпоративної ліги Волині теплого суботнього вечора зібрав не саму велику глядацьку аудиторію. Проте з перших хвилин на майданчику «Арени Спорт» завирували події пов’язані з атакуючим футзалом. Щоправда виконавча майстерність у завершальних стадіях відверто шкутильгала. Виключенням став потужний вистріл у дальній кут Андрія Михалюка з пластмасового заводу, гол якого став єдиною заліковою подією у дебюті та й в усій першій половині гри. Торчинці у відповідь багато атакували, багато били, іноді впритул, але не влучно і рахунок 1:0 став підсумком тайму.

Після відпочинку темп гри стараннями сіро-червоних не спадав. Мяч метушився по майданчику, як у настільному тенісі. Здавалося, що  команди грають у стрітбол, де на атаку суперникам дається по 12 секунд. Більш наполегливими у намаганні загнати «селект» у сітку були хлопці з Торчина, котрі влучили у стійку, небезпечно виконали штрафний і нарешті зрівняли рахунок – 1:1. Стало ще цікавіше. Моменти виникали один за одним. Поперечини, сейви, незрозумілі рішення замість прагматичного виконання – така собі антологія, що співпала з остаточною хронологією тайму. Бойова нічия – 1:1.

В післяматчевій «перестрілці» шестиметровими  ударами шалька терезів успіху схилилася на бік «Tatrafan Film».