Коло2: 3 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
22: 113

Горун В./Тучкевич А.

Лідери турнірної таблиці виграли, як то кажуть на «одній нозі», і в цьому їм допомогли «кіношники», граючи з чотирма гравцями. На третій хвилині Павло Рузак відкрив рахунок, за хвилину Володимир Трофимчук його подвоїв, а на п’ятій хвилині амбітний Андрій Гут робить рахунок 0:3. Гості після такого рахунку пішли забивати всією командою, і Дмитро Пасічник цим скористався, забивши гол і скоротивши рахунок. Відразу після розіграшу з центра майданчика Володимир Трофимчук забиває і оформляє у свій доробок «дубль». На девятій хвилині обидві команди взялись за голову, побачивши гол красень через весь майданчик у виконанні Андрія Савули, який робить рахунок 2:4, з яким команди пішли на відпочинок.

Втративши всі сили та енергію у першій половині, у другій «кіношники» лише відбивались. Забивали лише гості : спочатку яскравий гол «рабоною» від Андрія Коструби, після чого Андрій Гут оформив «дубль», молодий та енергійний Богдан Мосійчук робить рахунок 2:7. Два голи від нестримного Павла Рузака і в його здобутку «хет-трик». Розгром завершили Анатолій Денисюк та на останній хвилині Сергій Ойович. Легка перемога лідерів чемпіонату.

Післяматчеві шестиметрові також були за командою «Модерн – Експо». Вони святкували перемогу з рахунком 3:2.