Коло2: 3 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
36: 72

Хомич А./Тучкевич А.

Обидві команди розпочали матч дуже жваво, що було на користь господарям поля, бо на лаві «сіро – червоних» було порожньо. Цим і скористався швидкий Олександр Остапов, відкривши рахунок у матчі. Довго не зволікаючи, велетень «пекарів» Тарас Драпчинський на п’ятій хвилині подвоює рахунок. Після того, як запахло смаженим, команда гостей взяла справу в свої «ноги» : спочатку голеодор Дмитро Купріков відквитав один м’яч, а згодом спритний Олександр Ціхоцький робить рахунок нічийним. Здавалось команди і підуть на відпочинок з рахунком 2:2, але моторний Юрій Артюк за одну секунду до перерви закотив шкіряного у ворота, і вивів «торчинців» вперед.

На першій хвилині другої половини нестримний Ігор Сліпчук відновив рівновагу на табло 3:3. Швидко бомбардир гостей Дмитро Купріков виводить команду вперед, а за хвилину робить у матчі «хет – трик». «Пекарі» скоротили рахунок до мінімуму завдяки голу Ігора Сліпчука, а Олександр Ціхоцький та Юрій Артюк роблять гандикап для команди Торчин у три м’ячі. Кінцівка матчу була напруженою : лідер «червоно – жовтих» Олександр Шипер забиває гол, а автогол Олександра Ціхоцького засвітив на табло 6:7. За дванадцять секунд до кінця поєдинку Тарас Драпчинський мав можливість зрівняти рахунок, але влучив «селектом» у поперечку. Бойових три пункти у турнірну таблицю додала собі команда «Торчин». А ось у серії післяматчевих шестиметрових перемогу святкували гравці «Теремно – Хліб», 3:2 на їхню користь.