8: 1

Борошук О./Корпош Р.

Цікаве протистояння двох команд претендентів на чемпіонство очікувалося з цікавістю. У першому протистоянні «володимирчани» вдвічі перестріляли опонентів 10:5. «Червоні» хотіли взяти реванш, але неузгоджені дії гравців не давали результатів біля чужих воріт, а помилки біля своїх траплялися дедалі частіше. Буквально у середині першого тайму не зуміли стримати Сергія Піддубного, котрий зумів відзначитися хет-триком та двічі асистувати партнерам: Володимиру Бораті та Андрію Шевчуку. 5:0 на перерву відверто здивував усіх, адже численні контратаки «Ветерана-Лучеська» ніяк не приводили до взяття воріт, м’яч був як зачарований та і Сергій Подопригора діяв надійно.

У другому таймі нестаріючий Сергій Піддубний та Ігор Заболотний і в взагалі довели рахунок до непристойного 8:0. Підопічні Василя Кохановського зуміли таки пробити голкіпера під кінець матчу провівши гол престижу.