3: 4

Кірепко А./Корпош Р.

Другий матч обох команд видався більш інтригуючим та цікавим, причому як для команд, глядачів та їхніх суперників. Перший тайм і взагалі команди видали над результативним. Спочатку Андрій Франчук на другій хвилині потужним ударом відкрив рахунок у матчі. «Володимирівка», відійшовши від стартового спурту суперників, «кошмарила» опонентів кружевними комбінаціями. Ігор Заболотний зрівню рахунок в одному із таких красивих розіграшів. Настирність «помаранчевих» дала плоди на 13-й хвилині у вигляді голу Андрія Франчука. І знову «володимирчани» у ролі відстаючих зуміли виконати завдання мінімум – Сергій Піддубний та Володимир Бораті запалили на табло 3:2 на свою користь. Однак інтригу на останніх секундах закрутив третій Андрій із команди Юрія Гаврилюка – Здіховський – 3:3.

Другий тайм «Володимирівка» провела на половині суперника та засмутити Юрія Гаврилюка так і не зуміла. Опоненти ж навпаки – на 26-й хвилині Серій Махно зумів перехитрити голкіпера – 4:3. Як не старалися обидві команди, але голів більше не було, а от інтрига у турнірній таблиці є. Та ще й яка!