:
6

Хомич Анатолій/Максимов Дмитро/Кірепко Анатолій

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

Матч-відповідь ¼ фіналу за абсолютне чемпіонство команди розпочали за рахунку 2:3 на користь ФК «Ветеран». Це, мабуть, і був дещо сенсаційний результат, адже восьма команда «регулярки» переграла переможця змагань! Так само сенсаційно розпочався і другий матч: гол Романа Фальфушинського на 2-й хвилині ще більше поставив під сумнів загальну перемогу ратнівчан у двобої – 0:1. Та номінальних господарів це лише сколихнуло і завело на подальшу боротьбу. Уже на 3-й хвилині Володимир Єрмаков встановив рівновагу у матчі – 1:1. З цього моменту територіальна перевага все більше і більше переходила до номінальних господарів. Проте до середини тайму гості тримались достойно і навіть гостро контратакували. А от 7-а та 8-а хвилини стали переломними та ключовими для загальної перемоги ратнівчан. Двічі у проміжку цього часу за «Ратнів» відзначався Андрій Андрощук, а поміж його голами забив ще й Владислав Січковський – і на табло уже були 4:1 на користь ФК «Ратнів»! Наприкінці тайму команди обмінялись голами Віталія Василюка та Юрія Вихованця, і на перерву команди пішли за рахунку 5:2 на користь господарів.

Уже на початку другого тайму переможці «регулярки» ледь не відзначились двічі – цьому завадили спочатку невпевнені дії нападника, а згодом воротар «Ветерана». На 16-й хвилині ратнівчани закріпилися на половині майданчика суперника, а наслідком цього стандарт та гол у виконанні Володимира Єрмакова – 6:2. Саме з цього моменту футзалісти зі Струмівки остаточно, мабуть, припинили вірити у загальну перемогу в двобої. Твердженням цього ще й стали голи з 19-ї хвилини по 22-гу відповідно Владислава Січковського, Юрія Химчука, Іллі Кравчука та Володимира Єрмакова. Тож переконливий реванш 10:2 вивів ФК «Ратнів» до ½ фіналу за абсолютне чемпіонство волинського футзалу серед клубів Четвертої ліги!

Найкращий гравець матчу: Владислав Січковський (ФК Ратнів)