13: 1

Трофімчук Р./Тучкевич А.

З самого початку матчу гравці «Володимирівки» почали шукати своє щастя у воріт суперника, і вже на першій хвилині вели у рахунку 2:0, після влучних пострілів Леоніда Чабана та Ігора Заболотного. Гарний контроль м’яча у виконанні господарів майданчику, і на табло 3:0 після чудової атаки, яку завершив Ігор Заболотний. Перша половина матчу була зовсім не в актив гостей, бо забивала лише «Володимирівка». З шестиметрової відмітки Володимир Бораті збільшив рахунок, а голкіпер Сергій Подопригора забиває красень гол через все поле і робить рахунок 5:0. На 17 хвилині Дмитро Перванчук та Ігор Заболотний ставить остаточний результат тайму 7:0

Друга половина матчу пішла за тим же сценарієм. На 23 хвилині невтомний Андрій Шевчук робить рахунок 8:0, а ось через п’ять хвилин активний гравець гостей Віталій Лищук забиває «гол престижу» у ворота опонентів і на табло 8:1. А далі ще по два голи і загалом «хет – трик» оформили Леонід Чабан та Володимир Бораті, а на останній хвилині поєдинку Дмитро Перванчук поставив крапку 13:1 на користь господарів.