:
8

Дмитрук Богдан/Бродовський Руслан/Кірепко Анатолій

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

Переможці регулярного чемпіонату Четвертої ліги в ½ фіналу за абсолютне чемпіонство екзаменували шосту команду «Імперіум». Матч розпочався з атак чемпіонів. Уже на 15-й секунді ратнівчани нанесли удари по воротах суперника – перший відбив воротар, а другий – стійка. На 2-й хвилині ударами по воротах уже відзначився «Імперіум» - тут двічі виручив воротар. На 3-й хвилині біля свого карного сфолили уже гості. Ударом в «дев’ятку» вколотив «кулястого» Артем Лясковський, і ратнівчани повели у рахунку – 1:0. Успіх своєї команди на 3-й хвилині закріпив Владислав Січковський – 2:0. І надалі атаки ратнівчан були акцентовані та наполегливі. Про це говорить і тайм-аут, який «Імперіум» використав уже на 3-й хвилині. І як твердженням цього став «дубль» Артема Лясковського на 6-й хвилині – 3:0. Проте, щойно розігравши з центра майданчика, завдяки голу Олександра Романюка «Імперіум» скоротив рахунок до двох м’ячів – 3:1. На 8-й хвилині номінальні гості отримали стандарт метрів з дванадцяти, за яким послідував удар повз ворота та миттєва атака ратнівчан, а водночас і гол від Владислава Січковського – ФК «Ратнів» повів 4:1. Майстерність у виконанні стандарту на 11-й хвилині продемонстрував Олег Гаврилюк. Спочатку його потужний удар розбив стінку, від якої м’яч знову потрапив до його ніг, і повторний удар був невідпорним. Тож на перерву команди пішли за рахунку 4:2 на користь ФК «Ратнів».

Без особливого задуму щодо комбінаційних дій розпочали суперники другий тайм. Демонструючи індивідуальну майстерність, команди змагались, котра з них нанесе більше ударів по воротах суперника, де часто їх постріли летіли в «молоко», адже футзалісти більше вкладались в силу удару, аніж влучність. Проте з 23-ї хвилини «мішечок» до розгрому «Імперіума» розв’язався. Спочатку це зробив Вадим Будянський, довівши рахунок до відриву у три м’ячі – 5:2. Згодом на 24-й та 25-й хвилинах у воротах «Імперіума» почергово розписались Владислав Січковський та Володимир Єрмаков. Отже, перемога ФК «Ратнів» 7:2 у першому матчі за абсолютне чемпіонство майже не залишає шансів «Імперіуму» на успіх у матчі-відповіді…

Найкращий гравець матчу: Артем Лясковський (ФК Ратнів)