Friends Futsal Fest 2017 на старті

 

Липень у Луцьку цього року спекотний як ніколи,  адже відразу три визначні події будуть відбуватися 1 та 2 липня:

1. Концерт Олега Винника (важко уявити, скільки людей буде підспівувати при виконанні «вовчиці» і «щастя»)

2. Ніч у Луцькому замку 2017 (медовухи вистачить на всіх)

І – головне -  Friend's Futsal Fest 2017 – футзальний турнір, який зібрав цього року найсміливіших відчайдух, котрі ганятимуть м’яча, допоки інші будуть вести світське життя.

 

Головними партнерами змагань незмінно є Асоціація футзалу Волині (Сергій Голоскоков), Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Володимир Новосад), ПАБ «Червоний Пес» (Роман Дмоховський) та футбольний інтернет-магазин football.lutsk.ua (Юрій Павельчук). Змагання відбуваються за підтримки депутата міської ради Петра Нестерука.

 

Цього року до славного Лучеська завітають як новачки турніру, так і його старожили:

До перших відносяться – «Olesana» (Житомир), «Торпедо» (Луцьк), «Стелла» (Луцьк) та не такий вже, але формально таки новачок змагань – «Володимирівка» (Володимир-Волинський р-н).

 

Старожили ж також мають сказати своє вагоме слово:

- нев’янучі «електроніки» із двома серцями та запасними жилами (котрі були п’ятими)  – «ЮрІнновація» (Київ);

- минулорічна «вискочка» (четверте місце), але дуже симпатична команда, що розвивається – «Козаки» (Ковель);

- стабільний, прагматичний (третє місце) та найголовніше амбіційний – «Бренд Груп» (Луцьк).

Цікаво, що у минулому році відразу три команди набрали по 10 очок і тільки додаткові показники розподілили команди по місцях. Детальніше можна прочитати за посиланням - http://luchesk.com.ua/sport/footzal/1232233796-Pershiy-kubok-Friends-Futsal-Fest-pidkorivsya-Beregantsi.

 

З різних причин надзвичайно цікавий турнір пропускають:

- минулорічний чемпіон «Бережанка» - незрозумілі кадрові варіації та втрата мотивації...

- віце-чемпіон «Агромат» - зайнятість менеджера та переналаштування команди…

- «гроза лідерів» «Мідас» – кадровий голод та… безвізовий))) режим…

- ввічливий «Хадеа» - взагалі зник із мапи футзальних клубів…

 

Родзинкою турніру є чимала кількість ігор у короткий термін. Однак з іншого боку – всі команди зіграють між собою, де зможуть подивитися на себе під іншим кутом як проти сильнішого суперника, так і проти… знесиленого. А цьогорічний призовий фонд явно додасть мотивації.

 

За інсайдерською інформацією (заявковий період ще триває), у протоколах на гру можна буде відшукати представників найвищих ешелонів футзальних чемпіонатів як України (Ярослав Зварич, Сергій Піддубний), так і наших сусідів, зокрема з Білорусі (Володимир Бобилєв)…

 

Отож, часу не гай – на трибуни Військового ліцею завітай!

 

Результати жеребкування та календар:

Учасники

1

2

3

4

5

6

7

В

Н

П

М’ячі

Очки

1

ЮрІнновація

 

 

 3:1

 3:2

 0:4

 4:2

 1:5

 2:6

 3

 0

 3

 13:20

 9

2

Козаки

 

 1:3

 

 7:4

 0:8

 5:3

 1:9

 2:4

 2

 0

 4

 16:31

 6

3

Стелла

 

 2:3

 4:7

 

 0:7

 6:3

 2:6

 2:4

 1

 0

 5

 16:30

 3

4

Бренд Груп

 

 4:0

 8:0

 7:0

 

 5:1

 2:6

 6:2

 5

 0

 1

 32:9

 15

5

Olesana

 

 2:4

 3:5

 3:6

 1:5

 

 3:9

 2:4

 0

 0

 6

 14:33

 0

6

Володимирівка

 

 5:1

 9:1

 6:2

 6:2

 9:3

 

 3:0

 6

 0

 0

 38:9

 18

7

Торпедо

 

 6:2

 4:2

 4:2

 2:6

 4:2

 0:3

 

 4

 0

 2

 20:17

 12

 

Військовий ліцей

(вул. Стрілецька, 6)

Майданчик №1

СУБОТА

1 липня

1 тур

  1. 13. 00 КОЗАКИ – ТОРПЕДО - 2:4

13.40  СТЕЛЛА – ВОЛОДИМИРІВКА - 2:6

14.20  БРЕНД ГРУП – OLESANA - 5:1

14.50 ВІДКРИТТЯ

 

2 тур

  1. 15. 00 ТОРПЕДО – СТЕЛЛА - 4:2

15.40 OLESANA – ЮРІННОВАЦІЯ - 2:4

16.20  ВОЛОДИМИРІВКА – БРЕНД ГРУП - 6:2

 

3 тур

  1. 17. 00 ЮРІННОВАЦІЯ – КОЗАКИ - 3:1

17.40 OLESANA – ВОЛОДИМИРІВКА - 3:9

18.20  БРЕНД ГРУП – ТОРПЕДО - 6:2

 

4 тур

  1. 19. 00 ЮРІННОВАЦІЯ – ВОЛОДИМИРІВКА - 1:5

19.40  ТОРПЕДО – OLESANA - 4:2

20.20  КОЗАКИ – СТЕЛЛА - 7:4

21.30  Вечеря у колі друзів (з усіх команд представник + капітан)

 

НЕДІЛЯ

2 липня

5 тур

9.00 СТЕЛЛА – ЮРІННОВАЦІЯ - 2:3

9.40  БРЕНД ГРУП – КОЗАКИ - 8:0

10.20  ВОЛОДИМИРІВКА – ТОРПЕДО - 3:0

 

6 тур

11.00 КОЗАКИ – OLESANA - 5:3

11.40  ТОРПЕДО – ЮРІННОВАЦІЯ - 6:2

12.20  СТЕЛЛА – БРЕНД ГРУП - 0:7

 

7 тур

13.00 ВОЛОДИМИРІВКА – КОЗАКИ - 9:1

13.40  ЮРІННОВАЦІЯ – БРЕНД ГРУП - 0:4

14.20 OLESANA – СТЕЛЛА - 3:6

15.00 НАГОРОДЖЕННЯ