Friends Futsal Fest 2017 на старті
Липень у Луцьку цього року спекотний як ніколи, адже відразу три визначні події будуть відбуватися 1 та 2 липня:
1. Концерт Олега Винника (важко уявити, скільки людей буде підспівувати при виконанні «вовчиці» і «щастя»)
2. Ніч у Луцькому замку 2017 (медовухи вистачить на всіх)
І – головне - Friend's Futsal Fest 2017 – футзальний турнір, який зібрав цього року найсміливіших відчайдух, котрі ганятимуть м’яча, допоки інші будуть вести світське життя.
Головними партнерами змагань незмінно є Асоціація футзалу Волині (Сергій Голоскоков), Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Володимир Новосад), ПАБ «Червоний Пес» (Роман Дмоховський) та футбольний інтернет-магазин football.lutsk.ua (Юрій Павельчук). Змагання відбуваються за підтримки депутата міської ради Петра Нестерука.
Цього року до славного Лучеська завітають як новачки турніру, так і його старожили:
До перших відносяться – «Olesana» (Житомир), «Торпедо» (Луцьк), «Стелла» (Луцьк) та не такий вже, але формально таки новачок змагань – «Володимирівка» (Володимир-Волинський р-н).
Старожили ж також мають сказати своє вагоме слово:
- нев’янучі «електроніки» із двома серцями та запасними жилами (котрі були п’ятими) – «ЮрІнновація» (Київ);
- минулорічна «вискочка» (четверте місце), але дуже симпатична команда, що розвивається – «Козаки» (Ковель);
- стабільний, прагматичний (третє місце) та найголовніше амбіційний – «Бренд Груп» (Луцьк).
Цікаво, що у минулому році відразу три команди набрали по 10 очок і тільки додаткові показники розподілили команди по місцях. Детальніше можна прочитати за посиланням - http://luchesk.com.ua/sport/footzal/1232233796-Pershiy-kubok-Friends-Futsal-Fest-pidkorivsya-Beregantsi.
З різних причин надзвичайно цікавий турнір пропускають:
- минулорічний чемпіон «Бережанка» - незрозумілі кадрові варіації та втрата мотивації...
- віце-чемпіон «Агромат» - зайнятість менеджера та переналаштування команди…
- «гроза лідерів» «Мідас» – кадровий голод та… безвізовий))) режим…
- ввічливий «Хадеа» - взагалі зник із мапи футзальних клубів…
Родзинкою турніру є чимала кількість ігор у короткий термін. Однак з іншого боку – всі команди зіграють між собою, де зможуть подивитися на себе під іншим кутом як проти сильнішого суперника, так і проти… знесиленого. А цьогорічний призовий фонд явно додасть мотивації.
За інсайдерською інформацією (заявковий період ще триває), у протоколах на гру можна буде відшукати представників найвищих ешелонів футзальних чемпіонатів як України (Ярослав Зварич, Сергій Піддубний), так і наших сусідів, зокрема з Білорусі (Володимир Бобилєв)…
Отож, часу не гай – на трибуни Військового ліцею завітай!
Результати жеребкування та календар:
№ |
Учасники |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
В |
Н |
П |
М’ячі |
Очки |
1 |
ЮрІнновація
|
|
3:1 |
3:2 |
0:4 |
4:2 |
1:5 |
2:6 |
3 |
0 |
3 |
13:20 |
9 |
2 |
Козаки
|
1:3 |
|
7:4 |
0:8 |
5:3 |
1:9 |
2:4 |
2 |
0 |
4 |
16:31 |
6 |
3 |
Стелла
|
2:3 |
4:7 |
|
0:7 |
6:3 |
2:6 |
2:4 |
1 |
0 |
5 |
16:30 |
3 |
4 |
Бренд Груп
|
4:0 |
8:0 |
7:0 |
|
5:1 |
2:6 |
6:2 |
5 |
0 |
1 |
32:9 |
15 |
5 |
Olesana
|
2:4 |
3:5 |
3:6 |
1:5 |
|
3:9 |
2:4 |
0 |
0 |
6 |
14:33 |
0 |
6 |
Володимирівка
|
5:1 |
9:1 |
6:2 |
6:2 |
9:3 |
|
3:0 |
6 |
0 |
0 |
38:9 |
18 |
7 |
Торпедо
|
6:2 |
4:2 |
4:2 |
2:6 |
4:2 |
0:3 |
|
4 |
0 |
2 |
20:17 |
12 |
Військовий ліцей
(вул. Стрілецька, 6)
Майданчик №1
СУБОТА
1 липня
1 тур
- 13. 00 КОЗАКИ – ТОРПЕДО - 2:4
13.40 СТЕЛЛА – ВОЛОДИМИРІВКА - 2:6
14.20 БРЕНД ГРУП – OLESANA - 5:1
14.50 ВІДКРИТТЯ
2 тур
- 15. 00 ТОРПЕДО – СТЕЛЛА - 4:2
15.40 OLESANA – ЮРІННОВАЦІЯ - 2:4
16.20 ВОЛОДИМИРІВКА – БРЕНД ГРУП - 6:2
3 тур
- 17. 00 ЮРІННОВАЦІЯ – КОЗАКИ - 3:1
17.40 OLESANA – ВОЛОДИМИРІВКА - 3:9
18.20 БРЕНД ГРУП – ТОРПЕДО - 6:2
4 тур
- 19. 00 ЮРІННОВАЦІЯ – ВОЛОДИМИРІВКА - 1:5
19.40 ТОРПЕДО – OLESANA - 4:2
20.20 КОЗАКИ – СТЕЛЛА - 7:4
21.30 Вечеря у колі друзів (з усіх команд представник + капітан)
НЕДІЛЯ
2 липня
5 тур
9.00 СТЕЛЛА – ЮРІННОВАЦІЯ - 2:3
9.40 БРЕНД ГРУП – КОЗАКИ - 8:0
10.20 ВОЛОДИМИРІВКА – ТОРПЕДО - 3:0
6 тур
11.00 КОЗАКИ – OLESANA - 5:3
11.40 ТОРПЕДО – ЮРІННОВАЦІЯ - 6:2
12.20 СТЕЛЛА – БРЕНД ГРУП - 0:7
7 тур
13.00 ВОЛОДИМИРІВКА – КОЗАКИ - 9:1
13.40 ЮРІННОВАЦІЯ – БРЕНД ГРУП - 0:4
14.20 OLESANA – СТЕЛЛА - 3:6
15.00 НАГОРОДЖЕННЯ