Підсумки жеребкування «кваліфікайна»
Сьогодні ввечері у четвер 16 листопада в арт-кафе «Стоп Кадр» (КРЦ «Адреналін Сіті») відбулася процедура жеребкування кваліфікаційного раунду Чемпіонату Волинської області серед чоловіків. За її підсумками були сформовані відбірні групи всіх трьох «боксів».
Вже завтра у п’ятницю всі учасники ювілейного чемпіонату зможуть ознайомитися з календарем матчів, котрий, як і минулого року, жорстко визначає дні ігор. Нагадаємо, що заради дотримання спортивного принципу календаря та згідно поточного рейтингу кваліфікаційні поєдинки в усіх групах граються за формулою: 1-й тур – 1-4, 2-3; 2-й тур – 1-3, 2-4 та 3-й тур – 1-2, 3-4.
Аналізуючи підсумки розподілу команд за відбірними групами, слід зауважити, що за примхою жеребу у першому боксі за законами жанру сформувалася «група смерті» із символічною літерою «С», до якої потрапили діючий чемпіон та чотирьохразовий володар титулу – хорівська «Надія». Перший чемпіон Волині та багаторазовий призер обласної першості – «Вотранс» Луцьк, який переміг у Регулярному чемпіонаті минулого сезону. Екс-першоліговий (у чемпіонаті України) та постійно медальний «Ковель-Волинь». Та міцний горішок під назвою «Екоресурси». Кому грати у Суперлізі, а хто задовільниться «вишкою» покажуть матчі кваліфікаційного турніру, що стартує вже у суботу 18 листопада.
Безумовно центральним поєдинком 1-го туру стане епічне протистояння «Вотранс» - «Ковель-Волинь», яке має величезну спортивну історію футбольно-футзальних перегонів Волині. Проте і в інших групах всіх трьох боксів очікується чимало принципових та цікавих поєдинків. Чого варта вивіска «Динамо» - «Торпедо», що нагадує про давні радянські часи, або футзальний двобій «ЛСТМ» - «Вілія». Нудьгувати не доведеться – відразу все цікаво та непердбачувано.
Кваліфікаційний раунд
10-го чемпіонату Волині сезону 2017/2018
І бокс (розподіл Суперліга – Вища ліга)
Група А
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
Камаз-Агро ПАККО |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Динамо |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Торпедо |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Кураж |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Група В
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
МФК Бренд |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ЛСТМ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Вілія Млинів |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Колос |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Група С
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
Надія |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Вотранс |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ФЦ Ковель-Волинь |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Екоресурси Колки |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Група D
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
МФК Хорів |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Волиньагротех |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Агропродукт |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Мідас |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Кваліфікаційний раунд
10-го чемпіонату Волині сезону 2017/2018
ІІ бокс (розподіл Перша ліга – Друга ліга)
Група А
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
Олімпія |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ДжеРост Ласка |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Юність |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Модерн-Експо |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Група В
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
Вікторія Луцьк |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Теремно Хліб |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Neris-Авангард |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Сахарадо |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Група С
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
ФК Топільно |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ФК Олика |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ФК Мар’янівка |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
ТТІ Шахтар |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Група D
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
Агромат |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Стелла |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Олімп |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
ХФК Фіміам |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Кваліфікаційний раунд
10-го чемпіонату Волині сезону 2017/2018
IІІ бокс (розподіл Третя ліга – П’ята ліга)
Група А
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
West Side |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Приват |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Радивилівмолоко |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
ФК Острожець |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Група В
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
ФК Рятівник |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Шігірюм |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joma-Луцьк |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
МФК Горохів |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Група С
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
Колос-2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Луцьктепло |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
FC Respekt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Волинь-АТО |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Група D
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
Пік-Буд Лучеськ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ФК Волинь U-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tatrafan Film |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Акцент |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Група Е
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
Бережанка |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Торчин |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ФК Духче |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
СК Горохів-Юніор |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Група F
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
в |
н |
п |
м |
о |
Мсц |
1 |
Юність-Переспа |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Атлетік Цумань |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
KroschuStarLutsk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ласка-2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|