Старт сезону 2017/2018. КАЛЕНДАР!
Учора відбулося жеребкування Кваліфікаційного етапу Чемпіонату Волині з футзалу. Жереб був надзвичайно цікавим у всіх без виключення групах.
А от хто із своїх груп вийде із честю та гідність - покаже наступний неперевершений тиждень. Нас очікує непроста субота із матчами надзвичайно цікавого протистояння команд минулорічної Суперліги та Вищої ліги, ніхто не хоче поступатися своїми позиціями, але місця у лігах дадуться непросто.
Надзвичайними будуть і бої за Першу та Другу ліги, адже склад учасників змінився наполовину, хоча "старічки" віддавати свої місця просто так не захочуть.
А от розбірки у третьому боксі спрогнозувати взагалі ніхто не береться. Усе розставить по своїх місцях красивий футзал на майданчиках "Арени спорт".
18 листопада (субота)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК
1-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
ІІІ BOX
09.30 Юність Переспа – Ласка-2
10.30 Приват - Радивилівмолоко
11.30 Атлетік Цумань - KroshuStarsLutsk
12.30 ФК Рятівник – МФК Горохів
І BOX
13.30 Вотранс – ФЦ Ковель-Волинь
14.30 Динамо - Торпедо
15.30 Надія – Екоресурси Колки
16.30 Камаз-Агро - Кураж
17.30 МФК Хорів - Мідас
18.30 ЛСТМ – Вілія Млинів
19.30 Волиньагротех - Агропродукт
20.30 МФК Бренд - Колос
19 листопада (неділя)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК
1-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
ІIІ BOX
09.30 ПІК-БУД Лучеськ - Акцент
10.30 ФК ВолиньU-16 – Tatrafan Film
11.30 Шігірюм – Joma-Луцьк
12.30 Бережанка – СК Горохів-Юніор
ІІ BOX
13.30 Олімпія – Модерн-Експо
14.30 Ласка ДжеРост – Юність Дорогостаї
15.30 Вікторія Луцьк - Сахарадо
16.30 ФК Олика – ФК Мар’янівка
17.30 ФК Топільно – ТТІ Шахтар
18.30 Теремно Хліб – Neris-Авангард
19.30 Стелла - Олімп
20.30 Агромат – ХФК Фіміам
МАЙДАНЧИК №1
1-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
ІIІ BOX
13.00 Торчин – ФК Духче
14.00 Колос-2 – Волинь-АТО
15.00 Луцьктепло – FC Respect
16.00 West Side – ФК Острожець
20 листопада (понеділок)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК
2-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
ІIІ BOX
18.00 ФК Рятівник – Joma-Луцьк
19.00 Шігірюм – МФК Горохів
20.00 Атлетік Цумань – Ласка-2
21.00 Юність Переспа - KroshuStarsLutsk
21 листопада (вівторок)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК
2-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
IІ BOX
18.00 Стелла – ХФК Фіміам
19.00 ФК Топільно – ФК Мар’янівка
20.00 Теремно Хліб - Сахарадо
21.00 Агромат - Олімп
МАЙДАНЧИК №1
2-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
ІIІ BOX
18.00 West Side - Радивилівмолоко
19.00 Приват – ФК Острожець
20.00 Колос-2 - FC Respect
21.00 Луцьктепло – Волинь-АТО
22 листопада (середа)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК
2-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
І BOX
18.00 Волиньагротех - Мідас
19.00 МФК Хорів - Агропродукт
20.00 Надія – ФЦ Ковель-Волинь
21.00 Вотранс – Екоресурси Колки
МАЙДАНЧИК №1
2-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
ІIІ BOX
18.00 ФК Волинь U-16 - Акцент
19.00 Торчин – СК Горохів-Юніор
20.00 Бережанка – ФК Духче
21.00 ПІК-БУД Лучеськ - Tatrafan Film
23 листопада (четвер)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК
2-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
І BOX
18.00 МФК Бренд – Вілія Млинів
19.00 Камаз-Агро - Торпедо
20.00 Динамо - Кураж
21.00 ЛСТМ – Колос
24 листопада (п’ятниця)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК
2-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
IІ BOX
18.00 Вікторія Луцьк – Neris-Авангард
19.00 Ласка ДжеРост – Модерн-Експо
20.00 Олімпія – Юність Дорогостаї
21.00 ФК Олика – ТТІ Шахтар
25 листопада (субота)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК
3-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
ІIІ BOX
09.30 ПІК-БУД Лучеськ – ФК Волинь U-16
10.30 FC Respect – Волинь-АТО
11.30 Колос-2 - Луцьктпло
12.30 Tatrafan Film – Акцент
І BOX
13.30 ФЦ Ковель-Волинь – Екоресурси Колки
14.30 МФК Бренд - ЛСТМ
15.30 Камаз-Агро - Динамо
16.30 Торпедо - Кураж
17.30 Вілія Млинів - Колос
18.30 Агропродукт - Мідас
19.30 МФК Хорів - Волиньагротех
20.30 Надія – Вотранс
26 листопада (неділя)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК
3-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
ІIІ BOX
09.30 West Side - Приват
10.30 Бережанка - Торчин
11.30 Радивилівмолоко – ФК Острожець
12.30 ФК Духче – СК Горохів-Юніор
IІ BOX
13.30 Олімпія – Ласка ДжеРрост
14.30 Юність Дорогостаї – Модерн-Експо
15.30 Агромат – Стелла
16.30 ФК Мар’янівка – ТТІ Шахтар
17.30 ФК Топільно – ФК Олика
18.30 Олімп – ХФК Фіміам
19.30 Neris-Авангард - Сахарадо
20.30 Вікторія Луцьк – Теремно Хліб
МАЙДАНЧИК №1
3-й тур Кваліфікаційного чемпіонату Волині
ІIІ BOX
13.00 ФК Рятівник - Шігірюм
14.00 Joma-Луцьк – МФК Горохів
15.00 Юність Переспа – Атлетік Цумань
16.00 KroshuStarsLutsk – Ласка-2