Хто бажає стати тренером?

Асоціація футзалу Волині розпочинає набір тренерів на навчання за 86-годинною програмою «С»-диплому ФФУ з футзалу у місті Луцьку. Ліцензія С надається через програму УЄФА і ФІФА, а тому ліцензований тренер може працювати у будь-якій країні. Крім того без отримання цієї першої категорії неможливо отримати ліцензії В, А, PRO, адже система передбачає тільки послідовну, «крок за кроком» підготовку тренерів.

Просимо президентів футзальних та спортивних клубів, головних тренерів відділень футзалу у ДЮСШ надати письмове підтвердження участі тренера (-ів) на електронну адресу: rus.lutsk@gmail.com (вказавши номери їхніх мобільних телефонів).

При отриманні необхідної кількості заяв буде проведена співбесіда з тренерами-кандидатами щодо зарахування на навчання в Спорткомплексі «Адреналін Сіті» (м. Луцьк, вул. Карбишева 1).

Після рішення комісії щодо зарахування, кожен тренер-слухач отримає офіційне повідомлення про перерахування коштів за навчання орієнтовно у сумі 3000 гривень за одну особу.

Кількість слухачів у групі становитиме 15-20 осіб.

Терміни проведення занять трьох сесій будуть визначенні додатково. Орієнтовний початок занять – травень 2019 р. Слухачам буде запропоновано 86 годин теоретичних і практичних учбових занять. Для зручності матеріал буде вивчатися протягом трьох чотириденних семестрів, після чого складатиметься випускний екзамен.

Всі витрати на відрядження здійснюються за особистий рахунок або ж за рахунок організації, яка відряджає тренера.

Волинська асоціація вже випустила першу групу ліцензованих тренерів з футзалу і нагадує, що достатньо наявності середньої освіти для того, щоби розпочати навчання і подолати першу сходинку в тренерській кар’єрі. З питань стосовно запису на курси звертатися за телефонами: 066 187 70 50 (Руслан Корпош), 097 830 73 09 (Дмитро Голоскоков).

Телефонуйте і шукайте своє прізвище серед майбутніх абітурієнтів...

Бажання проявляють:

1. Олег Шахраюк

2. Ігор Заболотний

3. Лисенко Олександр

4. Олександр Янишевський

5. Микола Варнавський

6. Павло Панченко

7. Олександр Кушнірчук

8. Ігор Кравчук

9. Ігор Случик

10. Павло Веремій

11. Андрій Мозеров

12. Павло Ткачук

13. Анастасія Грицак

14. Яна Гайда

15. Назарій Калінчук

16. Юрій Кубай

17. Роман Кузьмич

18. Роман Онищенко

19. Ярослав Кухаченко

20. Андрій Лічко

21. ?