Протокол засідання КДК 2019-2020 №9

Протокол засідання КДК 2019/2020 №9

Асоціації міні-футболу (футзалу) Волині

Час засідання: 27 лютого 2020 року. 19-00.

Місце засідання: КРЦ «Адреналін сіті», Луцьк

1. Слухали:

Епізод, що мав місце у матчі 14 туру у Дитячій футзальній лізі Луцька з футзалу 23 лютого 2020 року між командами Адреналін09 – Гірка Полонка. Уважно розглянувши протокол матчу, пояснювальні рапорти арбітрів, делегата матчу, детально вивчивши фото та відео матеріали КДК прийняв рішення:

Вирішили:

 

Згідно з пунктом 2 г) Дисциплінарних правил АМФВ неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу – представника команди Гірка Полонка Гомона Сергія дискваліфікувати терміном на 2 гри та зобов’язати сплатити ГОВ.

 

2. Слухали:

Епізод, що мав місце у матчі 14 туру у Дитячій футзальній лізі Луцька з футзалу 23 лютого 2020 року між командами Гірка Полонка – Ладомир. Уважно розглянувши протокол матчу, пояснювальні рапорти арбітрів, делегата матчу, детально вивчивши фото та відео матеріали КДК прийняв рішення:

Вирішили:

Згідно з пунктом 6 в) Дисциплінарних правил АМФВ застосування фізичної сили до гравця, офіційної особи команди, глядача – гравця команди Гірка Полонка Лінника Вадима дискваліфікувати терміном на 6 місяців та зобов’язати команду Гірка Полонка сплатити ГОВ.

Згідно з пунктом 6 в) Дисциплінарних правил АМФВ застосування фізичної сили до гравця, офіційної особи команди, глядача – гравця команди Ладомир Даценка Анатолія дискваліфікувати терміном на 3 місяці та зобов’язати команду Ладомир сплатити ГОВ.

Згідно з пунктом 2 б) Дисциплінарних правил АМФВ грубий поштовх суперника руками під час та після зупинки гри – гравця команди Ладомир Реброва Павла дискваліфікувати терміном на 2 гри та зобов’язати команду Ладомир сплатити ГОВ.

Згідно з пунктом 10.10. команда , гравці якої вибігли з технічної зони та спричинили конфронтацію та, або бійку чи сутичку команди підлягає санкціям, зобов’язати команди Гірка Полонка та Ладомир сплатити ГОВ.

 

Оплата повинна відбутися до матчу! У іншому випадку матч - НЕ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ!

Голова КДК АМФВ   Івахненко В. О.

Заступник КДК        Мартин О. Д.

Член КДК                  Терещук О.

Секретар КДК           Брагінець М.

27.02.2020