Протокол засідання КДК 2020-2021 №1

Протокол засідання КДК 2020/2021 №1

Асоціації міні-футболу (футзалу) Волині

Час засідання: 22 грудня 2020 року. 19-00.

Місце засідання: КРЦ «Адреналін сіті», Луцьк

1. Слухали:

Епізод, що мав місце у матчі Вищої ліги Чемпіонату Волині з футзалу 20 грудня 2020 року між командами  Енергопроф – Торпедо. Уважно розглянувши протокол матчу, пояснювальні рапорти арбітрів, делегата матчу, детально вивчивши фото та відео матеріали КДК прийняв рішення:

Вирішили:

Згідно з пунктом 2  в) небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з вірогідністю нанесення травми – гравця команди Енергопроф  Лисенка Олександра  дискваліфікувати терміном на 1 матч Чемпіонату Волині та зобов’язати сплатити ГОВ (грошовий обов’язковий внесок) у розмірі 200 грн.

2. Слухали:

Епізод, що мав місце у матчі Суперліги Чемпіонату Волині з футзалу 19 грудня 2020 року між командами ЛСТМ – ТТІ Нововолинськ. Уважно розглянувши протокол матчу, пояснювальні рапорти арбітрів, делегата матчу, детально вивчивши фото та відео матеріали КДК прийняв рішення:

Вирішили:

Згідно з пунктом 1 е) систематичний вихід з технічної зони, дискваліфікувати терміном на 1 матч Чемпіонату Волині менеджера команди ЛСТМ Філя Романа і Махнюка Ігора та зобов’язати сплатити ГОВ (грошовий обов’язковий внесок) у розмірі 150 грн. та 100 грн.

 

 

В. о. голови КДК                                                                            Терещук О.

Заступник КДК                                                                               Мартин О.

Секретар КДК                                                                                 Брагінець М.

22.12.2020