1: 4

Трофімчук Р./Голоскоков Д.

Свою гру «гірники» розпочали з методичних позиційних атак на які «християни» відповідали щільним та грамотно побудованим захистом. Було цікаво спостерігати за тим, яка тактика першою принеси гольові «плоди». Лише за три хвилини до перерви малюнок гри рішуче змінився: «Фіміам» різко перейшов на гру «першим номером», взяв під свій контроль м’яча, раз-проз-раз створюючи небезпеку біля воріт «зелених». Гол однозначно «визрівав» і ще до перепочинку «фіміамівці» заслужено зібрали «урожай» у вигляді двох гарних м’ячів. По перерві «шахтарі» збільшили кількість ударів з різних відстаней по воротах опонентів, але впевнена гра голкіпера «Фіміаму» Володимира Лимаря нівелювала цю перевагу. Гравці християнського клубу також гостро відповідали, але м’яч вперто не хотів попадати у ствір воріт. Зрештою Іван Вдовенко та Юрій Мартинюк на вісімнадцятій хвилині через гарний перепас у один-два дотики пройшли ледь не всю половину «гірників», «відіграли» воротаря і Юрій відправив м’яча вже в порожні ворота метрів з двох. Перевага у три м’ячі зробила гру «Фіміаму» більш впевненою і цікавішою, а ще один гол збільшив відрив до недосяжного. Гол престижу у «Шахтаря» забив Богдан Лазаришин, а «Фіміам» заслужено переміг з рахунком 4:1.