2: 1

Гайда Я./Корпош Р.

Цьогорічна реформа звела у Третю лігу минулорічні команди різних ліг. У першому ж турі зустрічалася колишні Четверта та П’ята ліги, але на полі проходила гра на зустрічних курсах і ніякої різниці не відчувалося. Навіть татрафанівці виглядали активніше та загрожували воротам своїми дальніми ударами. Як на стартовий матч туру, то уболівальники реагували на всі зміни на полі, особливо коли Назар Бугайук своїм ударом через весь майданчик влучив у флорбольні ворота на сусідньому майданчику, але на табло і далі горіли нулі. Проте на центральному «Волинь-АТО» зуміли відсунути гру від своїх воріт та Батюк Олексій точним ударом завершив сольний прохід по флангу та відкрив рахунок у матчі ні 11 хвилині.

Другий тайм тримав у напрузі обидві команди практично до завершення. Моменти були у обох команд, але на 21-й хвилині Бабула Валерій вдало зіграв на добиванні – 2:0. Олександр Герасимчук за хвилину таки пробив надійного голкіпера і скоротив відставання, але на більше не вистачило часу.