2: 5

Грицюк Ю./Корпош Р.

Перший матч ковельського вояжу Суперліги Волині з футзалу обидві команди розпочали досить жваво. Специфічні розміри майданчику Міста Залізничників диктували умови гри для досвідчених футзальних бійців: компактна гра створювала масу моментів біля обох воріт. До пори до часу команди були в одному кроці від голу, але моменти не реалізовувалися, проте коли гравці призвичаїлися до паркету голи пішли. Петро Шелест елегантно обіграв захисника і віддав пас Сергію Зайцю, котрий просто шикарно розпорядився м’ячем у чужому штрафному – 0:1. Надалі надійно діяли голкіпери обох команд: Назар Русецький красиво відбивав, а от Юрій Фібіч просто метався по усьому карному майданчику. Але на десятій хвилині після чергового сейву Микола Радько шикарно зіграв на добиванні, ефектно перекинувши усіх парашутиком. До кінця тайму класичну футзальну комбінації вдало завершив Ігор Пунда, котрий, у цій грі був польовим гравцем. Відверту неохайність «Надії» у пасах своїм перехватом втілив у гол Володимир Баденчук.

Зі стартом другої 15-хвилинки гравці вже повністю адаптувалися до ковельського залу. Мало того «Кураж», здавалося, от-от перехопить ініціативу у матчі. Богдан Гладун на 17-й хвилині зумів точно пробити повз голкіпера 2:3. Однак, буквально наступний «ковельський» аут привів до голу Андрія Кузика. А під завершення матчу і Петро Шелест нарешті розписався у протоколі, чудово розібравшись у ситуації – 2:5. «Надія» впевнено крокує далі у турнірній  таблиці, «Кураж» же спробує завоювати свої перші точки у протистоянні із ЛСТМом.