3: 6

Грицак Ю./Корпош Р.

Після поразок у першому турі обидві команди були сповнені надій на перемогу. Тому не відкладали цю справу на потім, а почали бомбардувати ворота один одної із перших секунд. Уже на третій хвилині у рідному для себе ковельському залі після невпевнених дій голкіпера, шкіряного добив Дмитро Романюк. За декілька хвилин уже Антон Дригуський виніс м’яч із пустих воріт, проте Михайло Зайчук своїм дальнім пострілом таки зрівняв рахунок у матчі. Гольову феєрію продовжили м’ячі красені: спочатку Тарас Кабанов поцілив у дев’ятку із аута; за мить не менш шедеврально відповів Дмитро Заболотько – 2:2. Проте за наступні дві хвилини, якась розслабленість стала фатальною для луцької команди – Олександр Неделюк спочатку замкнув простріл партнера, а потім з лівої точно реалізував і розіграш ауту.

Нервове закінчення тайму не дало глядачам споглядати голи, але після перерви гольова перестрілка продовжилася. І знову ударна двохвилинна від ЛСТМівців – Олександр Прощерук замкнув потуги партнерів, а от Тарас Кабанов зумів створити шедевр: прийняв-підбив-розвернувся і точно пробив повз голкіпера – 2:6. ФК «Любарт» міг і відродити інтригу в матчі, але Роман Козачок свій шанс реалізував – 3:6, а Влад Козачок після класного фінта по м’ячу уже не потрапив. Ковельський зал був привітнішим для гостей із Луцьксантехмонтажу, а от ФК «Любарт» напередодні старту у Другій лізі України все ніяк не може отримати перемогу у внутрішніх змаганнях. Можливо наступний тур стане врожайним на очки?