:
11

Дмитрук Андрій, Леончук Олександр, Джафарова Олександра

Джафарова О./ Голоскоков С.

Програму матчів «регулярки» в Третій лізі відкривали команди, в складі яких доволі багато родичів, що насправді зміцнює дух на лавах команд-учасниць. Проте авторство перших голів в складі «Духче» записали на себе Валерій Дудар та Святослав Гадзінський, котрі однофамільців в своєму клубі не мають. Волинські «росо-нері» виглядали більш потужними, а екс-«міланівці» з Кременця робили ставку на контратаки. Кілька разів гості доставляли м’яч у шестиметрову зону, але завершальні удари були не сильними та й не влучними. Під завісу тайму «Кременець» мав у пасиві п’ять фолів та дві гольові комбінації в активі, хоча рахунок 2:0 підсумував перший тайм.

Дербі Рожищенського району  продовжилося у другій половині інтригою, адже рахунок став 1:2. Один з кузенів Кулюків, а саме Ігор відправив «селект» під поперечину. Локальний успіх надихнув номінальних гостей до більш активних дій. Гра розкрилася. Моментів стало значно більше біля обох воріт. Щоправда рахунок залишився незмінним. І це незважаючи на шостий фол, низку вилучень та вир емоцій. Глядачам стовідсотково сподобався бойовик районних команд