2: 2

Кушнірук Я./ Мацыюк М.

Після вдалого старту в чемпіонаті області, команда з рівненщини, сподівалися на чергову перемогу, в цей раз над командою ФК “ЛІШНЯ”, яка з поразки почала чемпіонат. Боротьба між суперниками розпочалась в  досить стриманій манері. Не відчувалось різких моментів і була зовсім відсутня напруга на майданчику. Лише під кінець першого тайму гра почала набирати обертів і  на 12-й  хв. Ігор Єпіфанов гравець “ОСТРОЖЦЯ”, забиває перший  м’яч у ворота сеперника.

В другому таймі гра пожвавішала, адже господарі не збирались залишатись без турнірних балів. Леонід Ващук з команди червоно-синіх на 17-й хв. зрівнює рахунок. Гра колективів почала загострюватись, боротьба тривала, кожен показував свою майстерність. Суперники боролись за кожну можливість оволодіти м’ячем та постійно обмінювались контр атаками. Дві останні хвилини виявилися насиченими. Спочатку  гравець  Микола Сльозка з іваничівського р-н. забив круглого у ворота, але команда зелених  демонструє характер  і за хвилину Вадим Потоцький  зрівнює рахунок. Останні гострі  атаки матчу залишилися за гостями, але рахунок  2:2 вже не змінився.