5: 2

Кушнірук Я./ Маціюк М.

Розпочався завершальний матч другого туру четвертої ліги між командами “ФІМІАМ- 2”та ”ІМПУЛЬС”.  На початку гри гості активно відстоювали своє право володіти м’ячем, створюючи гольові моменти та гострі атаки, на які християни відповіли щільним та грамотно побудованим захистом і ця тактика показала перший результат. На четвертій хвилині Олександр  Вегера виводить свою команду християн вперед. Команда “жовтих” відразу кинулася відіграватися, і «попалася» на чергову  контратаку “червоних”. Після гості провели жорстку, тактичну гру, що призводить до забиття гола. В свою чергу гравці “ФІМІАМ- 2”, скористались помилкою суперника і блискуче завершують перший тайм з рахунком 3:1.

Другий тайм вимагав від «Імпульса» атакувати, щоб врятувати даний поєдинок і  йти великими силами вперед, не оглядаючись назад. Баготочисельнні атаки які нахлинули на ворота Сергія Морозюка, не дали результату, а господарі впевнено діяли в контратаці, що призвело до забитого гола. Під кінець поєдинку команди обмінялися голами, а це не допомогло “жовто-чорним”. Показавши змістовну гру “Фіміам 2” здобула впевнену перемогу з рахунком 5:2.