9: 0

Джафарова О./ Кузнецов Д.

Ще тиждень тому лучани розгромно здолали «чорно-жовтих» у Кубку Прогресу, а тепер подібний результат ще до стартового свистка сумнівів фактично не викликав. Справа у тому, що на відкриття недільної програми номінальні гості приїхали однією п’ятіркою без замін. А вистачило на рівних боротися із досвідченими суперниками «Юність» лише до середини першого тайму. А на 7-й хвилині Олександр Блажиєвський таки розпечатав голкіпера суперників, розстрілявши ворота з п’яти метрів. Дуже хорошу можливість подвоїти перевагу «Забіяки» мав Василь Власюк, однак він не зумів реалізувати пенальті. Гравці «Юності» чинили гідний супротив, однак ближче до перерви таки підсіли. Спочатку потужний вистріл з носка вдався Сергію Трофимчуку, який запалив на табло «двійку» напроти назви команди господарів, а потім ще до «антракту» у воротах гостей розписалися Олександр та Ігор Блажиєвські, а також Вадим Носалюк. У підсумку, рахунок першого тайму був невтішним для «Юності» – 5:0.

Після перерви гості знову грали на фізичному заряді та мали декілька хороших моментів для взяття воріт, проте їх не реалізували. А от у «ковбасників» знову «полетіло»: спочатку Василь Власюк використав своєрідний «булліт» з воротарем суперників, а далі двома голами свої особисті досягнення до «хет-трику» довів герой поєдинку Вадим Носалюк. Фінальну крапку в матчі поставив досвідчений Ігор Блажиєвський. 9:0 – «Забіяка» розпочинає сезон Другої ліги з двох успішних результатів.