5: 3

Джафарова О./ Кузнецов Д.

«ЛСТМ» на правах більш досвідченого колективу зі стартовим свистком захопив ініціативу та влаштував облогу воріт Василя Фібіча. Голкіпер горохівчан скільки міг рятував свою команду, але з пострілом Дмитра Горщарука під поперечку впоратися не зумів. Події на майданчику ще якийсь час тривали у тому ж стилі, проте розвинути успіх господарям не вдалося. Ближче до середини першої половини «Кураж» освоївся і гра вирівнялася. Але саме в цей момент лучанам вдалося подвоїти свою перевагу – захисники гостей загубили Олександра Неделюка поблизу власних воріт, той вискочив сам на сам з Василем Фібічем і спрямував м’яч у сітку. Відповідь горохівчан була блискавичною – не минуло й хвилини, як Андрій Чабан виявився самим спритним «на п’ятачку» і добив у рамку м’яч парируваний Олександром Ярмощуком. Втім, піти на відпочинок з мінімальним відставанням гостям не дозволив все той же Дмитро Горщарук. Його потужний постріл виявився несподіванкою для голкіпера суперників.

В дебюті другого тайму Олександр Прощерук влучним ударом з лінії карного майданчика робить перевагу своєї команди 4:1 і здавалося б знімає усі питання стосовно переможця. Але «Кураж» не погодився. Хлопці у червоно-чорних футболках зціпили зуби, увімкнули повні оберти і полетіли відігруватися. Минає кілька хвилин і їм вдається зразкова контратака, яку дальній штанзі завершує Роман Крот. У середині другої половини стає помітно, що вікові гравці «ЛСТМ» вже добряче «наїлися», а горохівчани за допомогою замін намагаються підтримувати максимально високий темп гри. Гостям вдається ще одна класна атака, яку Богдан Гладун завершує ударом у порожні ворота і скорочує розрив до мінімуму. На жаль для гравців «Куражу» у складі господарів був Тарас Кабанов. У вкрай відповідальний момент, коли доля матчу висіла на волосині капітан «ЛСТМ» сказав своє вагоме слово – отримавши передачу з глибини і відтіснивши корпусом захисника він вискочив сам на сам з голкіпером і спробував перекинути його – Василь Фібіч кінчиками пальців дотягнувся до м’яча, але той підступно впав прямо на ногу Тараса Кабанова і вже ніщо не могло завадити йому вразити ворота. Цей гол став вирішальним і підвів підсумок цікавого бойового протистояння.