6: 8

Ховайло Т./ Маціюк М.

Дербі між командами Горохівського району вдалося на славу. В цьому поєдинку глядачі побачили, що таке відкритий футзал. Гравці обох команд приділяли більше уваги атаці, абсолютно нехтуючи обов’язком відпрацьовувати в обороні, звідси й такий хокейний рахунок на табло. Зі стартових хвилин «каноніри» навалилися на ворота “зелених”. Суперник не витримуючи запропонований темп, змушений був переривати атаки гостей за допомогою фолів. Гол у ворота ФК “Вілія-Дежа” назрівав, але підступний м’яч опинився у сітці протилежних воріт: після сольного проходу і удару з дальньої дистанції Володимира Гури. Арсеналівці й надалі продовжували завзято атакувати і вже за дві хвилини , зусиллями Олександра Скопика, який реалізував вихід з воротарем віч-на-віч, зрівнюють рахунок. Вкінці тайму дався в знаки недисциплінований захист господарів і цим ще двічі скористався Олександр Скопик – 3:1 на користь гостей.

На початку другої половини, гості  збільшують перевагу ударами Олександра Скопика, який у цьому матчі робить покер та Романа Ващука. Незважаючи на рахунок на полі відчувалась спавжня футзальна боротьба обох команд. Господарі не здавали свої позиції і повернулася в рівноцінну гру завдяки голам Михайла Лисюка та Андрія Ференца. Гравці із ОТВ гостро діяли на контратаках , які вдало реалізовував двічі Дмитро Зінкевич.  В останніх хвилинах матчу гольова феєрія колодежців, змогла реалізувати ще 3 голи. Але, нажаль, до фінального свистка ФК Вілія-Дежа не зуміла врятувати це дербі, матч закінчується з рахунком 6:8.