0: 4

Ховайло Т./ Кузнецов Д.

Номінальні гості поєдинку взялися за справу уже з першої хвилини гри. Віктор Олінчук ніби дочекався, доки диктор оголосить його прізвище та відправив у сітку воріт суперників перший м’яч. До середини тайму гравці «Волиньсталі» вирівняли гру, і попрацювати довелося уже голкіперу «Духча» Назару Пушкарчуку. Наприкінці тайму не допоміг і він, однак на якійсь шаленій швидкості та ціною врізання у ворота гравець «чорно-білих» Олександр Фіщук виніс «кулястого» уже з порожніх воріт! Хоча заради справедливості слід відзначити, що й гравці «Духча» не раз могли збільшити перевагу в рахунку. І якщо моменти Віктора Олінчука та Романа Ярмощука мети не досягли, то капітан номінальних гостей Євген Поліщук класним вистрілом з лівої ноги шансів голкіперу суперників не залишив – 0:2.

Другий тайм матчу спочатку відзначився неприємною травмою голкіпера «Волиньсталі» Віктора Куряти. Утім, спочатку польовий гравець, який змінив його на «посту номер один», дуже багато разів залишав своїй команді шанси врятувати гру. Утім, наприкінці гри й він був безсилим – спочатку успіхом увінчалася дальня спроба удару від Валерія Дудара, а остаточний рахунок у матчі встановив Олександр Приймачок, який розстрілював ворота з двох метрів. 0:4 – «Духче» вривається у боротьбу за найвищі місця у Третій лізі.