1: 1

Джафарова О./ Трофимчук Р

Після Третього туру Луцьктеплу потрібно було, і набирати перші залікові бали, і покращити своє турнірне становище. А ось «заводській» команді потрібно було відійти від поразки «Молочників» у другому турі. Тому у першому таймі після обміну небезпечних моментів біля воріт обох команд було чітко зрозуміло кому у ранковому матчі була важливіша перемога. І вже на 9 хвилині влучним пострілом, Назарій Навроцький відправив «шкіряного» у сітку воріт. Але Луцьктепло не відсиджувався в обороні та створював тиск біля «модернівців». Та рахунок у першому таймі так і не вдалося змінити на табло. З мінімальним рахунком команди пішли на перерву.

Друга половина матчу розпочалась більш жвавіше, ніж у першому таймі, що можна було побачити по кількості небезпечних моментів.  «Модерн-Експо» добряче,тиснули на ворота Луцьктепла, де голкіпер команди Сергій Запорожець виручав свою команду. Але все-таки Луцьктепло не відсиджувався в обороні, та надіявся на розючі контрвипади. Та все таки їм це вдалось і на 24-й хвилині Назар Орел зрівняв рахунок у цьому матчі 1:1. Залишились лічині хвинили до закінчення матчу та рахунок таки не був змінений.