2: 0

Джафарова О./ Бугайчук Н.

Завершав програму 3 туру у вищій лізі матч між командами Вотранс 2 та Neris Авангард. Хід поєдинку складувався прогнозовано, Вотранс контролював м’яч і намагався вскрити оборонні редути свого суперника який щільно оборонявся. В свою чергу Neris Авангард в звичному для себе стилі грав закиданням на габаритних гравців попереду. В такому ключі і пройшов весь перший тайм, Вотрансу не вистачало швидкості думки і точності ударів, а Нерісу не стандартних дій в атаці. По перерві Юрію Кошелинському вдалося розмочити рахунок у матчі і «вотрансівцям» стало спокійніше, здавалося що вони скинули з себе якийсь тягар. До закінчення матчу Неріс фізично підсів і їхні атаки стали вкрай одинокими, а Вадим Панас з Вотрансу ювелірним ударом під стійку воріт оформив остаточний рахунок, 2-0.