1: 2

Ховайло Т./ Маціюк М.

Незважаючи на невелику кількість забитих голів, гра насправді  була цікавою, по спортивному бойовою та непередбачуваною до останніх секунд. Команда «Сахарадо» не стала закриватися у поєдинку проти  команди, яка любить контрулювати м’яч, а навпаки весело і азартно атакувала, при чому робила  це на досить високій швидкості, явно некомфортній для суперника. І вже на шостій хвилині  сольний прохід лідера команди Володимира Крупніка дальнім ударом  виводить свою команду гостей уперед. Зразу після цього команда «Надія-2» створює досить багато гольових  моментів, але надійна гра голкіпера Сергія Іжика не давала можливість господарям відкрити рахунок у матчі. На останній хвилині першої половини зустрічі господарі вивели  Максима  Бугая   віч на віч з голкіпером, але стійка воріт рятує гостей від пропущеного гола. За пару секунд до кінця першого тайму Богдан  Мосійчук   на добиванні виявився самим спритнішим у штрафному майданчику та збільшив рахунок у матчі до двох голів .

У другому таймі господарі поля взяли м’яч під свій контроль, створювати  гольові моменти,  але їм не вистачало  останнього удару та фарту . Хлопці з «цукрового» постійно тікали в контратаки, але надійна гра голкіпера Сергія Подопригоди не дозволила збільшити рахунок. Але тиск команди «блакитних» дав свої результати під кінець матчу - зі штрафного Віктор Ревко робить кінцевий результат матчу рахунок 1-2. Команда «Сахарадо» займає четверте місці у чемпіонаті і продовжує боротьбу за медалі, а суперник «Надія-2» опанував сьоме місце, аби після канікул зібратися  з думками щодо потрапляння в плей-офф.