2: 3

Ховайло Т./ Кузнецов Д.

Ще у попередньому сезоні обидві команди боролися за перемогу в Другій лізі, а вже цього сезону значно підвищилися у класі. Особливо на старті чемпіонату дивувала «чорно-жовта» команда, яка завдяки злагодженій та дисциплінованій грі та реалізації своїх моментів знаходиться серед лідерів дивізіону. Здивувала «Стелла» й на початку звітного поєдинку, хвацько розігравши кутовий удар, після якого у дотик «кулястого» у ворота переправив Роман Козак. Після цього на майданчику точилася досить в’язка гра, яка, по суті, влаштовувала «чорно-жовтих». Утім, наприкінці першого тайму все кардинально змінилося. Спочатку «олімпійці» заробили право на пенальті, який реалізував Олександр Маслічук, а незадовго до свистка на перерву у «Олімпії» пройшла ще одна контратака – голкіпер «Стелли» вийшов з воріт, а на удар вивели Андрія Лобанова, який набігав другим темпом та прошив дальнім ударом «ліс ніг» захисників – 2:1.

Гравці «Стелли» ще довго апелювали до арбітрів за призначений у їх ворота пенальті, однак свою силу повинні були довести уже в другому таймі на майданчику. І це їм досить швидко вдалося – «дублем» відзначився Роман Козак, який знову перевів гру до стану «атака на атаку». У такій ситуації доля могла повернутися лицем до кожної зі сторін, а вирішальний вихід в атаку вдався саме «Стеллі» - його точним ударом повз голкіпера завершив Олександр Правов. До завершення гри у «Олімпії» були можливості таки врятувати гру, як і у «Стелли» - достроково вирішити її долю. Утім, рахунок на табло так і залишився незмінним. 2:3 – «Стелла» продовжує «збирати скальпи» суперників по Вищій лізі, а «олімпійці» спробують повернутися на шлях перемог уже у новому році.