4: 3

Джафарова О./ Кузнецов Д.

Матч конкурентів по турнірній таблиці розпочався без особливої розкачки. Уже на першій хвилині гри «агроматівці» зробили перехоплення у центрі майданчика, а Артем Пашківський завершив атаку влучним ударом в кут воріт Віталія Глушка. Ближче до середини тайму «біло-сині» вирівняли гру та зуміли створити свої можливості для взяття воріт, однак на висоті був голкіпер гостей Олександр Шпарук, який здійснив декілька хороших «сейвів». Проте в першому таймі гра йшла все ж за сценарієм «салатово-чорних». Вони вміло розкатували академічний футзал, і наприкінці тайму таки спіймали свій шанс: Іван Богута вибіг у контратаку та викотив на Олександра Фірка, якому залишалося лише влучити у порожні ворота – на перерву номінальні гості пішли з перевагою в два голи.

У другому таймі «Вотрансу-2» вдалося переламати хід гри. «Біло-сині» організували високий пресинг на опонентів, які виявилися до такого не зовсім готовими. Олександр Шпарук спочатку справлявся з усіма потугами «вотрансівців», однак після того, як на розстрільну позицію для удару випустили Артура Волошина, був безсилим і він – 1:2. Номінальні господарі майданчика не зупинилися, і зовсім скоро зрівняли рахунок після того, як Ігор Дмитрук замкнув дальню стійку після прострілу, а потім і вийшли уперед після того, як Павло Мороз з середньої дистанції відправив «кулястого» прямісінько в нижній кут воріт «Агромату». Гості втратили чудовий шанс повернутися в гру, коли Павло Адамський та Іван Богута в одній атаці двічі влучали в бокову стійку, а зовсім скоро «Вотранс-2» таки закрив питання переможця дуелі – після швидкої атаки Андрію Ткачуку залишалося лише підправити м’яч у порожні ворота. Гравці «Агромата» встигли скоротити відставання у рахунку за декілька секунд до фінального свистка зусиллями Олександра Фірка, однак «Вотранс-2» все ж святкував вольовий успіх – 4:3.