1: 1

Джафарова О./ Тучкевич А.

Першими суботні баталії на паркеті відкривали колективи з верхньої та нижньої частини турнірної таблиці у другій лізі. З самого початку господарі майданчику розпочали домінувати у зустрічі та нанесли низку ударів по воротах суперника, але «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт. Ближче до середини першої половини біло-сині притисли суперника біля їх власного карного майданчика та почали грізний розстріл воріт, але вдало на останньому редуті діяв Микола Пилипюк. На шостій хвилині поєдинку господарі здобули право на штрафний удар, який влучно реалізував Іван Заліпа та вивів свою команду вперед. Після пропущеного гості швидко зуміли відігратись, завдяки класному удару Сергія Кулюка. Після того як рахунок знову став рівним гості зрозуміли, що можна проти такого грізного суперника грати на рівних. У першій половині глядачам так і не вдалось більше побачити забитих м’ячів, і за рахунку 1-1, футзалісти пішли на відпочинок.

Друга половина розпочалась за тим же сценарієм що й перша. Тотальне володіння м’ячем у господарів та контратаки у гостей, які завершував нестримний Сергій Кулюк, але переграти кіпера Андрія Ткачука йому так і не вдавалось. На дев’ятнадцятій хвилині гості втікли у відрив де класно пробивав Денис Лафета, але після його удару рахунок так і не змінився. Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию, де відверто господарі втратили два залікових бала, а гості відкрили лік першим заліковим балам.