1: 4

Ховайло Т./ Кузнецов Д.

З перших хвилин стало зрозуміло, що ковельчанам не так просто буде реабілітуватися за невдачі попередніх турів. «Динамівці» нав’язали суперникам рівну гру, і вже на перших хвилинах могли відкривати рахунок, однак Артем Гнасюк програв дуель Дмитру Дувакіну. Взагалі гра була досить динамічною. Обидві команди гостро наступали і майже кожну атаку доводили до ударів по воротах. Вирішальну роль в першому таймі зіграв клас команди із залізничного міста, коли удар-простріл Віталія Кашуби уже в порожні ворота замкнув Андрій Лукашук. Наприкінці тайму подвоювати перевагу міг Олександр Ліщук, однак після його чудової комбінації з Петром Морозом лучан врятував голкіпер Тарас Латайчук. Мали свої нагоди зрівняти рахунок і «динамівці», однак Артем Гнасюк та Олександр Курінов свої моменти змарнували, а тому на перерву команди пішли за мінімальної переваги чинних чемпіонів Суперліги.

У другому таймі гравці «Динамо» знову сміливо кинулися в бій та організували справжню паніку біля воріт Дмитра Дувакіна. Спочатку голкіперу «Вокару-Ковеля» довелося вибігати далеко з воріт для нейтралізації виходу сам на сам, а потім після удару Андрія Бойка та серії рикошетів він накрив «кулястого» уже на лінії власної рамки. Неприємний епізод стався на 17-й хвилині гри, коли Богдан Турчик у боротьбі вибив палець руки. Утім, тиск на ворота ковельчан продовжився і рахунок якимось дивом не зрівнявся. А от декілька хвилин активності чинних чемпіонів Волині увінчався успіхом – довгу комбінацію «червоних» точним ударом з гострого кута завершив Віталій Романчук. «Динамо» повернуло інтригу в грі за три хвилини до фінального свистка, коли потужний та точний вистріл вдався Богдану Понагайбі. Утім, ковельчани швидко відновили статус-кво – Роману Кузьмічу вдався точний удар після розіграшу кутового. На останній хвилині гри Віталій Романчук оформив дубль та вирішив долю зустрічі, а за декілька секунд до свистка здали нерви у Олександра Курінова та Петра Мороза, які отримали від арбітра червоні картки. 1:4 – «Вокар-Ковель» повертається у чемпіонську гонку нинішнього сезону.