2: 3

Джафарова О./ Матіюк М.

Зустріч двох  аутсайдерів  Вищої ліги,  які після п’яти турів в своєму активі мають по «нуль» балів.  Так що гра була вирішальна, нічийний результат не влаштовував обидва колективи. Гравці команд-суперниць  приділяли більше уваги атаці, абсолютно нехтуючи обов’язком відпрацьовувати в обороні . Матч опоненти розпочали досить активно і з перших хвилин обмінялися гострими моментами. На третій хвилині «зелено-білі» скористалися помилкою господарів при виході з оборони і  відзначився Андрій Полтавець, який з п’яти метрів не оставив шансів для голкіпера. Не встигли гравці «Колоса» порадіти голу,  як за хвилину Олександр  П’ясецький, після розіграшу кутового виявився самим спритнішим у штрафному  майданчику суперника. Під кінець першого тайму, гості з «Ківерець»  додали  трохи швидкості, активніше почали діяти в атаці. І це дало результат,  а майстерність і швидкість Андрія Полтавця який і в цьому матчі відзначається дублем виводячи свою команду  вперед.                                                                                                                                Другий тайм команди розпочали дуже жваво, почався відкритий футзал . Але колективам явно не таланило, то чудова гра голкіперів, а десь підводила майстерність футболістів, не даючи м’ячу перетнути лінію воріт. В середині другої половини, після помилки гравців «Авангарда» в центрі поля, Юрій Перстенюк  робить рахунок 1-3. Після цього господарі збільшили тиск на ворота суперника  побільшало атак,  що і змусило Олександра  Батрака замкнути простріл  у власні ворота. Колос має в своєму активі 3 бали що дозволяє  ще боротися за попадання у вісімку. «Neris» має теоретичні шанси попадання  у плей-офф, але  в це майже не віриться.