:
5

Мадзей Володимир, , Літвінчук Леонід, Хомич Анатолій

Хомич А./ Маціюк М

"Мар’янівці" в цьому матчі потрібно було неодмінно перемогати, щоб покращити шанси попадання до плей-офф, посідаючи 9-те місце у турнірній таблиці. Попри молодий  склад, команда Олега Шахраюка майже протягом усього матчу контролювала його хід, стараючись тримати м’яч під контролем та грамотно захищаючись. Пробоїну оборона «Олики» дала уже на другій хвилині першого тайму, коли Юрій Піддубний сильним ударом з шести метрів не залишив шансів голкіперу. Після цього господарі почали робити тиск на ворота суперників, але це не приносило ніякого результату. Під кінець першого тайму Олександр Зингель влучає у стійку воріт гостей. У другому таймі рівна гра та своєрідна відвага гравців Горохівського району, давали впевненість у тому, що в цьому поєдинку вони не програють. Незадовго до завершення тайму, своє слово сказав головний бомбардир «Мар’янівки» Петро Пашинський , який здорово зіграв у відборі, подвоївши рахунок. Господарі одразу випустили п’ятого польового гравця, проте «червоно-білі» захищались  організовано, не дозволяючи супернику наближатись на зручну для удару відстань. На останній хвилині, дальнім ударом з флангу Андрій Шокало робить кінцевий результат 1-2. Підопічні Сергія Магери  здобувають першу перемогу у чемпіонаті, але кожна наступна гра для команди, як фінальна. «Олиці» також потрібно зібратися  і перемагати, щоб потрапити у плей-офф.