3: 1

Джафарова О./ Кунаков О.

Суботнього вечора на паркеті СОК «Адреналін Сіті» зійшлися два молодих, амбітних та практично рівних по силі колективи. До того ж, переможець звітної зустрічі практично гарантував собі потрапляння до плей-офф. Тобто склалися усі передумови для цікавого поєдинку. Саме таким він і вийшов, команди продемонстрували яскравий футзал з боротьбою на кожному клаптику паркету, з вибухом емоцій та інтригою до самого фінального свистка. «Любарт» мав серйозні проблеми зі складом, але не став відмовлятися від звичної моделі гри – номінальні гості більше володіли м’ячем, намагалися за допомогою довгих розіграшів розхитати оборону горохівчан, але при цьому уникати зайвого ризику, оскільки суперник вже не раз у цьому сезоні доводив своє вміння грати на контратаках. Тому до перерви по-справжньому гострих моментів біля воріт Василя Фібіча було небагато. А от «Куражу» вдалася хороша атака, яку завершив пострілом з ходу Володимир Баденчук. Не врятував навіть відчайдушний стрибок Дмитра Притулюка, м’яч кулею влетів у праву від нього «дев’ятку».

У другому таймі «Любарт» забігав швидше і напруга у грі сягнула максимуму. Гостям вдалося затиснути «Кураж» на їх половині майданчика і здавалося вони от-от зрівняють рахунок. Проте, сталося навпаки. Богдан Гладун, опинившись неподалік карного майданчика суперників в оточенні трьох гравців лучан, завдав несподіваного удару і захопив зненацька Дмитра Притулюка. Гості продовжили тиснути, але Василь Фібіч виручав раз за разом, до того ж за кілька хвилин «любартівці» помилилися у центрі майданчика і Влад Кристін зробив перевагу своєї команди комфортною. Ненадовго. Влад Козачок наважився на сольний прохід і завершив його влучним пострілом. 3:1. «Любарт» кидається на штурм з новими силами і отримує шикарну нагоду, щоб забити ще раз – вилучення у складі господарів. Проте, розіграти зайвого не вдалося – лучани почали квапитись і через цей поспіх запороли кілька хороших нагод. А ті м’ячі, що летіли у рамку потягнув Фібіч. «Любарт» до самого свистка намагався врятувати гру, але рахунок так і не змінився.