3: 2

Щербяк К./ Журибіда В.

Гра розпочинається з обопільних атак – «Волинь» атакує, «Кремень» контратакує. Як наслідок цього на 3 хвилині небезпечний контрвипад «Кременця» закінчується ударом по воротах – воротар рятує. Та все ж більш наполегливі атаки «Волині» на сьомій хвилині приносять команді бажаний гол – 1:0 на їх користь. Та радість молодої команди була недовгою. Йде восьма хвилина, «Волинь» знову атакує, але м’яч перехоплює гравець «Кременця», йде атака у відповідь, яка завершується голом 1:1. Завершальна частина першого тайму проходить у обопільних атаках команд, та рахунок гри не змінюється. У другому таймі перша же атака «Кременця» на 14 хв взяттям воріт на їх користь - 2:1. «Волинь» не втрачає надії і проводить декілька небезпечних ударів по воротах, але рахунок не змінюється до 20 хвилини, де уже черговою контратакою гравці «Волині» зрівнюють рахунок. До завершення гри лишається три хвилини, команди почергово атакують, м’ячем більше володіє уже «Кременець». Останні миттєвості матчу. «Кременець» завдає удару по воротах – Стець Дмитро ставить крапку у матчі, принісши перемогу своїй команді.